fbpx

LEISKITE JUMS PAPASAKOTI APIE „BIOFARMACIJĄ” – ĮMONĘ, KURI DIRBA TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU RŪPINTIS SAVIMI

LEISKITE JUMS PAPASAKOTI APIE „BIOFARMACIJĄ” – ĮMONĘ, KURI DIRBA TAM, KAD JUMS BŪTŲ LENGVIAU RŪPINTIS SAVIMI
ARČIAU GAMTOS | NATŪRALIOS KILMĖS

MES TIKIME, KAD GAMTA – EFEKTYVIAUSIAS SVEIKATOS ŠALTINIS.

Nuo pat įsikūrimo pradžios 2012 m. mes vadovaujamės principais, kurie ir leidžia mums būti ne tik išskirtiniams Baltijos šalyse, bet ir Jums suteikti galimybę savo įprastą maisto racioną papildyti unikaliais maisto papildais.

Šiuolaikinio žmogaus organizmui dažnai reikia papildomos mineralų paramos, tačiau jam tikrai nereikia priedų, kurie dažniausiai randami populiariuose maisto papilduose. Mes griežtai atsisakome visų nebūtinų sudedamųjų dalių, kurios suteiktų papildui patrauklumo ar skonio, tačiau nepridėtų vertingųjų savybių. 

Tad mūsų maisto papilduose Jūs nerasite tokių konservantų, emulsiklių, dažiklių, tirštiklių ar stabilizatorių.

PATIKIMUMO GARANTIJA | KOKYBĖ

JŪSŲ PASITIKĖJIMAS – SVARBIAUSIAS MŪSŲ TIKSLAS.

Pagaminti maisto papildus šiandien nėra sudėtinga. Tačiau yra sunku laimėti Jūsų pasitikėjimą, kurį garantuoja tik nepriekaištinga kokybė.

Štai kodėl mes didžiuojamės tuo, kad mūsų gamybos partneris – jau virš 50 metų sėkmingai dirbantis Izraelio maisto papildų gamintojas „Gadot Biochemical Industries Ltd.”.

Tai įmonė, sėkmingai derinanti ilgametę patirtį ir inovatyvias technologijas, o jos gaminamus maisto papildus vartoja viso pasaulio žmonės.

LABIAUSIAI, KO SIEKIAME | UNIKALUMAS

MES VISADA IEŠKOME TO, KAS GAMTOJE YRA GERIAUSIA

Štai kodėl mūsų maisto papilduose naudojami mineralai iš Negyvosios jūros, kitaip dar vadinamos Druskos jūra.

Izraelį ir Jordaniją skiriantis vandens telkinys iš tikro yra ežeras, nes nesusisiekia su vandenynu. Tai – vienas giliausių ir daugiausiai mineralų turinčių vandens telkinių Žemėje, nuo seniausių laikų garsėjęs kaip sveikatą teigiamai veikiantis gamtos stebuklas. Būtent čia buvo įkurtas vienas seniausių sveikatos kurortų, kuriame lankėsi net Egipto karalienė Kleopatra.

 

Garinant Negyvosios jūros vandenį, išgaunami net 45  mikroelementai, tarp jų ir magnis, kalis, kalcis, cinkas, geležis, naudojami mūsų maisto papilduose.

NIEKADA NESUSTOTI | IŠSKIRTINUMAS

MES SIEKIAME BŪTI IŠSKIRTINIAI, NES TAI REIŠKIA, KAD IR JUMS GALIME PASIŪLYTI IŠSKIRTINIUS GAMINIUS.

Esame vieninteliai Baltijos šalyse, siūlantys savimi besirūpinantiems vartotojams Izraelyje gaminamus maisto papildus, kurių didžioji dauguma yra be nebūtinų sudedamųjų dalių.

Daugelis mūsų parduodamų maisto papildų yra saugomi pasaulinių patentų bei turi chalalinio (arab. halal) ir košerinio maisto sertifikatus. Tai reiškia, jog šiuos gaminius yra labai sunku nukopijuoti. Tad pirkdami mūsų maisto papildus, Jūs visada esate tikri, kad gaunate mūsų rinkoje unikalų gaminį.